Teamvoorstelling


Wie zijn nu die superhelden die van de Bruine Duivels Vichte een wereldploeg maken?
Hier kan u terecht voor wat persoonlijke gegevens van de sterspelers die u elke week kunt bewonderen in één van de omliggende sporthallen...

 

1. Alex

Doelman

alex@bruineduivels.be

2. Jesse

Verdediger

jesse@bruineduivels.be

3. Michaël

Verdediger

michael@bruineduivels.be

4. Wouter

Muur

wouter@bruineduivels.be

5. Ruben

Assistgever van dienst

ruben@bruineduivels.be

6. Terry

Geniale doorsteekpasser

terry@bruineduivels.be

7. Tim

Verdediger

tim@bruineduivels.be

8. Bram

Aanvaller

bram@bruineduivels.be

9. Jelle

Goaltjesdief

jelle@bruineduivels.be

10. Pascal

Verdediger

pascal@bruineduivels.be

11. Heino

Verdediger

heino@bruineduivels.be

12. Maarten

All-round

maarten@bruineduivels.be

13. Winter

Doelman / Verdediger

winter@bruineduivels.be

14. Bert

Verdediger

15.Koen

Keeper

koen@bruineduivels.be

16. Bram

Aanvaller

fwourie@bruineduivels.be

17. Dries

Spits

dries@bruineduivels.be

18. Tom

Aanvaller

tom@bruineduivels.be

19. Tommy

All-round

tommy@bruineduivels.be

Sponsor

Café Den Breugel

Sponsor

Café Den Breugel